Stand Wedstrijdbeker

Hier kun je de stand van de wedstrijdbeker volgen! Onder de stand zullen de uitslagen van de renners te vinden zijn. De tussenstand zal met regelmaat worden bijgewerkt!

Links de tussenstand van de mannen, en rechts de strijd tussen de vrouwen.

De WedCom zal proberen alle wedstrijden mee te rekenen, mocht er echter een van jouw uitslagen ontbreken, stuur dan even een mailtje of appje. In principe worden alle KNWU-wedstrijden meegerekend en vergelijkbare koersen in bijvoorbeeld Brabant, Zeeland en België.




Heren



Positie      Naam        Punten


1 Luuk 865
2 Matijn 530
3 Stijn 219
4 Wop 154
5 Jannes 140
6 Matt 102
7 Jasper 91
8 Guy 91
9 Bas 61
10 Ewout 56
11 Peter 48
12 Ossip 44
13 Pieter 22
14 Freek 16
15 Chiel 14
16 Sjoerd B. 12
17 Niek 8
18 Robert 6
19 Stefan 4
20 Okke 4
21 Andy 0
22 Jorn 0
23 Sjoerd V. 0
24 Tom 0


Dames

Positie



Naam



Punten

1Malou56
2Nienke 0





Uitslagen





RennerPlekRondePuntenSchema





Luuk 1 Ronde van Driebergen 50 B ama
Guy 20 Ronde van Driebergen 7 B ama
Peter 23 Ronde van Driebergen 6 B ama
Ewout 32 Ronde van Driebergen 6 B ama
Jasper 36 Ronde van Driebergen 4 B spkl
Luuk 1 Ronde van Haspengouw klassement 89 B Ama
Matijn 4 Ronde van Haspengouw klassement 37 B Ama
Stijn 22 Ronde van Haspengouw klassement 8 B Ama
Jannes 43 Ronde van Haspengouw klassement 6 B Ama
Jasper 58 Ronde van Haspengouw klassement 6 B Ama
Peter 83 Ronde van Haspengouw klassement 6 B Ama
Matt 85 Ronde van Haspengouw klassement 6 B Ama
Matijn 1 Ronde van Haspengouw etappe 2 81 B Ama
Luuk 7 Ronde van Haspengouw etappe 2 24 B Ama
Matt 27 Ronde van Haspengouw etappe 2 6 B Ama
Stijn 54 Ronde van Haspengouw etappe 2 6 B Ama
Jasper 55 Ronde van Haspengouw etappe 2 6 B Ama
Jannes 68 Ronde van Haspengouw etappe 2 6 B Ama
Peter 94 Ronde van Haspengouw etappe 2 6 B Ama
Luuk 1 Ronde van Haspengouw TT 86 B Ama
Ewout 13 Ronde van Haspengouw TT 15 B Ama
Matijn 25 Ronde van Haspengouw TT 6 B Ama
Jannes 40 Ronde van Haspengouw TT 6 B Ama
Matt 55 Ronde van Haspengouw TT 6 B Ama
Jasper 85 Ronde van Haspengouw TT 6 B Ama
Peter 100 Ronde van Haspengouw TT 6 B Ama
Stijn 111 Ronde van Haspengouw TT 6 B Ama
Luuk 1 Ronde van Haspengouw etappe 1 89 B Ama
Stijn 5 Ronde van Haspengouw etappe 1 32 B Ama
Matijn 16 Ronde van Haspengouw etappe 1 12 B Ama
Jasper 54 Ronde van Haspengouw etappe 1 6 B Ama
Ewout 57 Ronde van Haspengouw etappe 1 6 B Ama
Jannes 69 Ronde van Haspengouw etappe 1 6 B Ama
Peter 110 Ronde van Haspengouw etappe 1 6 B Ama
Matt 113 Ronde van Haspengouw etappe 1 6 B Ama
Ossip 4 Ronde van Kortenhoef 20 B spkl
Bas 8 Ronde van Kortenhoef 14 B spkl
Luuk 2 Acht van Heelsum 30 B Ama
Luuk 12 Omloop Hoeksche Waard 28 A ama
Matijn 20 Omloop Hoeksche Waard 19 A ama
Jannes 32 Omloop Hoeksche Waard 10 A ama
Stijn 43 Omloop Hoeksche Waard 8 A ama
Malou 30 Nes aan de Amstel 6 Dames
Pieter 8 Nes aan de Amstel 15 B spkl
Ossip 11 Nes aan de Amstel 12 B spkl
Niek 32 Nes aan de Amstel 4 B spkl
Freek 35 Nes aan de Amstel 4 B spkl
Okke 41 Nes aan de Amstel 4 B spkl
Stijn 7 Nes aan de Amstel 20 B ama
Sjoerd B. 29 Nes aan de Amstel 6 B ama
Matijn 39 Nes aan de Amstel 6 B ama
Guy 46 Nes aan de Amstel 6 B ama
Bas 1 DK Weg Midden 31 B spkl
Wop 11 DK Weg Midden 13 B ama
Matijn 12 DK Weg Midden 12 B ama
Matijn 3 Maartendijkse 7 32 B ama
Matt 26 Maartendijkse 8 6 B ama
Ossip 38 Ronde van Woerden 6 B ama
Sjoerd B. 39 Ronde van Woerden 6 B ama
Malou 10 Koningsronde van Beilen 15 Dames
Matijn 1 DKT 29 B ama
Jannes 2 DKT 26 B ama
Stijn 2 Liessel-Liessel 78 A ama
Luuk 10 Liessel-Liessel 34 A ama
Jasper 43 Liessel-Liessel 8 A ama
Matijn 18 Amstelveen 7 B ama
Jannes 20 Rijswijk 7 B ama
Freek 17 Rijswijk 7 B spkl
Chiel 35 Rijswijk 4 B spkl
Stefan 63 Rijswijk 4 B spkl
Matijn 1 Ronde van Geldrop 46 B ama
Luuk 5 Ronde van Geldrop 24 B ama
Guy 23 Ronde van Geldrop 6 B ama
Jasper 4 Bronneger Bult 29 B ama
Matijn 1 Ronde van Villapark 51 B ama
Luuk 4 Ronde van Villapark 27 B ama
Stijn 8 Ronde van Villapark 18 B ama
Peter 31 Ronde van Villapark 6 B ama
Guy 11 Grote Ronde van 's-Gravendeel 15 B ama
Matijn 12 Grote Ronde van 's-Gravendeel 14 B ama
Peter 47 Grote Ronde van 's-Gravendeel 6 B ama
Bas 11 Grote Ronde van 's-Gravendeel 11 B spkl
Ossip 20 Grote Ronde van 's-Gravendeel 6 B spkl
Freek 21 Grote Ronde van 's-Gravendeel 5 B spkl
Jasper 26 Grote Ronde van 's-Gravendeel 4 B spkl
Ewout 15 Omloop Hierden 11 B ama
Matijn 16 Grote Prijs Biological Koppert Systems 12 B elite
Jannes 24 Grote Prijs Biological Koppert Systems 8 B elite
Wop 33 Grote Prijs Biological Koppert Systems 8 B elite
Pieter 17 Ronde van Lexmond 7 B spkl
Bas 21 Ronde van Lexmond 5 B spkl
Chiel 34 Ronde van Lexmond 4 B spkl
Luuk 1 Arden Challenge GC 76 B ama
Matijn 6 Arden Challenge GC 26 B ama
Jannes 15 Arden Challenge GC 12 B ama
Stijn 22 Arden Challenge GC 7 B ama
Luuk 3 Arden Challenge etappe 3  39 B ama
Matijn 7 Arden Challenge etappe 3 24 B ama
Jannes 25 Arden Challenge etappe 3 6 B ama
Stijn 26 Arden Challenge etappe 3 6 B ama
Wop 45 Arden Challenge etappe 3 6 B ama
Jasper 54 Arden Challenge etappe 3 6 B ama
Luuk 1 Arden Challenge etappe 2 75 B ama
Jannes 14 Arden Challenge etappe 2 13 B ama
Matijn 15 Arden Challenge etappe 2 12 B ama
Jasper 18 Arden Challenge etappe 2 10 B ama
Stijn 53 Arden Challenge etappe 2 6 B ama
Wop 63 Arden Challenge etappe 2 6 B ama
Ewout 72 Arden Challenge etappe 2 6 B ama
Robert 83 Arden Challenge etappe 2 6 B ama
Matt 85 Arden Challenge etappe 2 6 B ama
Luuk 1 Arden Challenge etappe 1 76 B ama
Stijn 10 Arden Challenge etappe 1 18 B ama
Matijn 11 Arden Challenge etappe 1 17 B ama
Wop 19 Arden Challenge etappe 1 9 B ama
Ewout 33 Arden Challenge etappe 1 6 B ama
Jannes 36 Arden Challenge etappe 1 6 B ama
Matt 98 Arden Challenge etappe 1 6 B ama
Malou 2 Omloop van het Munnikenland 35 Dames
Niek 41 Omloop van het Munnikenland 4 B spkl
Wop 20 Wielerronde van Oploo 10 B elite
Luuk 10 Wielerronde van Oploo 21 B elite
Matijn 44 Sint-Jozef Klassieker 8 A ama
Matt 26 Sint-Jozef Klassieker 14 A ama
Luuk 3 Sint-Jozef Klassieker 57 A ama
Wop 1 Sint-Jozef Klassieker 102 A ama
Peter 61 Ronde van Werkendam 6 B ama
Jasper 50 Ronde van Werkendam 6 B ama
Ewout 49 Ronde van Werkendam 6 B ama
Jannes 27 Ronde van Werkendam 6 B ama
Guy 23 Ronde van Werkendam 6 B ama
Luuk 8 Ronde van Werkendam 20 B ama
Matijn 2 Ronde van Ureterp 45 B ama
Matijn 3 Knipscheer Ploegentijdrit 34 B ama
Matt 3 Knipscheer Ploegentijdrit 34 B ama
Guy 3 Knipscheer Ploegentijdrit 34 B ama
Jannes 5 Studentencup Delft 22 B ama
Luuk 6 Studentencup Delft 20 B ama
Guy 8 Studentencup Delft 17 B ama
Matt 13 Studentencup Delft 12 B ama
Stijn 26 Studentencup Delft 6 B ama
Chiel 27 Studentencup Delft 6 B ama

Onze sponsoren